counter create hit

مطالب مرتبط:

بزرگی زبان نوزاد، چه علتی داره؟

ببخشید من نوزادم وقتی به دنیا اومد دکترا گفتند زبونش از حالت عادی بزرگتره و برای پسرم آزمایش نوشتن و گفتن شاید تیرویید پرکار یا کم کار داشته باشه.

عسل برای نوزاد، قبل از یک سال مجازه؟

ببخشید دختر من دو هفته دیگه 1 سالش میشه، هر غذایی که درست میکنم نمیخوره، سرلاک 12 ماهه عسل داره، میتونم بهش بدم یا نه؟

مصرف سالمون در بارداری، مجاز است؟

مطالعات نشان می دهد اگر در طول دوران حاملگی زیاد ماهی بخورید، می توانید قدرت مغزی نوزادتان را افزایش دهید.

علت لاغری در زنان، رابطه زناشویی است؟

روابط زناشویی هر چند کالری زیادی مصرف می کند اما بعید است در لاغری شما تاثیر خاصی داشته باشد.

عوارض رابطه از پشت، جدی بگیرید

عوارض انجام رابطه از مقعد بعد از عمل هیسترکتومی.

حساسیت نوزاد به پروتئین گاوی، نشانه ها

در تشخیص حساسیت به پرتئین شیر گاو علامت اگزما. خس خس سینه. و وجود خون در مدفوع هر سه باید به طور همزمان باشد

روابط زناشویی موفق، کتاب معرفی کنید

در زمینه آمیزش زناشویی بهداشتی و سالم و خوب و البته مطابق شرع مقدس اسلام و روایات اهل بیت علیهم السلام چه کتاب هایی را پیشنهاد می کنید؟

مشکلات روابط زناشویی، ناگفته های زنانه

بر خلاف اختلالات مردانه تقریبا در مورد مشکلات زناشویی در خانم ها سکوت کامل حکمفرما است.

درمان فیبروآدنوم پستان، نکات مهم

فیبروآدنوم پستان دارم آیا افزایش یا کاهش استروژن در روند بیماری تأثیری دارد یا نه؟

موهای زائد پستان، راه حل

موهای زائد اطراف پستانم و فکم رشد کردن بعد قاعدگیمم سردردهای شدید دارم.

تغذیه در روابط زناشویی، نقشی دارد؟

گوشت گوسفند مهم ترین غذایی است که به راحتی می ­توانید در برنامه­ غذایی قرارش دهید.

نتیجه تست بتا بارداری، تاثیر قرص کلردیازپوکساید

قرص کلردیازپوکساید روی آزمایش بتا اثرگذار است؟

فشار خون زن باردار، باید چقدر باشه؟

در هفته 30 بارداری، فشارم 12هست.

بهترین زمان باردار شدن، راهنمایی کنید

آیا باید به مراکز ناباروری مراجعه کنم؟ چند بار هم دکتر رفتم مشکل خاصی جز کیست 25-30 میل نداشتم.

قرص باکلوفن برای نوزادان، ضرر داره؟

پسرم دوماهشه رفلاکس داره برای شیر خوردنش دچار مشکل شد مدام سرش رو میبره عقب و دستاش و مشت میکنه پاهاش و سیخ میکنه و گریه میکنه.

قبل از ای وی اف چه باید کرد؟

دو ماهه دیگه قراره وارد سیکل آی وی اف بشم. قبل از این کار نیازه آزمایش های ایمنی و انعقادی رو انجام بدم؟

آموزش غذا خوردن به نوزادان، چرا یاد نمیگیره؟

دخترم متولد ۱۶ خرداد ۹۶ هست، وزن اولیه ۳۳۵۰ و وزن فعلی ۸۱۵. بنظرتون کمبود وزن داره؟ لطفا راهنماییم کنید چکار کنم برای افزایش وزنش؟

قرص سی لاکس در بارداری، می توانم استفاده کنم؟

به دلیل یبوست شدید دکتر برام قرص سی لاکس تجویز کرده ولی روی قرص نوشته در دوران بارداری استفاده نشود.

حساسیت نوزاد به غذا، آنچه باید بدانید

پسرم 8 ماه و نیمشه در هفته 34 بدنیا آمد با وزن 2400 الان 7800 وزنشه از ابتدا شیر خشک میخورد.

بارداری و اثرات، منفی یا مثبت؟

شاید شما هم در مورد مقداری فراموش کاری و کاهش توان ذهنی در طی دوران بارداری چیزهایی شنیده باشید؛ پدیده ای که آن را «مامنسیا» (momnesia) یا «چالش مغزی بارداری» می نامند. ...

کفش برای کودکان و نوجوانان, چه زمانی منطقی است ؟

کفش برای کودکان، چی مناسبه؟

در اغلب موارد شما لازم نیست به کودک مجموعه ای است که هیچ چیز ؟ چیزی نظارت است. کودک, پاها, مانند دست او همیشه سرد است و این شمال. کفش برای کودکان نو پا به عبارت دیگر وجود ندارد و باید در سال اول زندگی کودک است که نظارت بر کفش و یا نرم بافتنی جلد مگر اینکه طبقه از خانه بسیار سرد است. زمانی که کودک می ایستد و یا پیاده روی ، آن را واقعا ارزش آن را اجازه می دهد که اغلب با پای برهنه. در اوایل ماه است. در همه طرف تقریبا صاف است. به تدریج قوس زمین, پاهای او را می سازد و ایستادن و راه رفتن با بهره. مچ دست بعد از چند ساعت می تواند تقویت ایستاده و راه رفتن به دور از آنها را با پدر بزرگ من. (در نظر ما به دلیل پاشنه پا ضخیم و ناحیه زیر قوس پا حساس و قلقلکی است، این است که طبیعت دارد به انسان یاد می دهد که آن قسمت قوس دار را باید از زمین بالا نگه دارد). راه رفتن روی سطوح ناهموار هم به تقویت عضلات و ساق پا کمک زیادی می کندوقتی شما همیشه شرایطی را فراهم می کنید که کودک روی زمین صاف راه برود و یا پاهایش را در کفش هایش حبس می کنید (به خصوص اگر داخل آنها صاف و نرم و پاشنه های آنها محکم باشد) کودک را تشویق می کنید که به عضلات پاهایش استراحت بدهد و کف پایش بدون قوس باقی بماند. طبیعی است که وقتی کودک در هوای سرد از خانه بیرون می رود و یا در پیاده رو و سایر سطوحی که خطرناک هستند راه می رود باید کفش بپوشد، ولی بهتر است کودک تا دو، سه سالگی در داخل خانه پا برهنه راه برود و اگر هوا گرم است و او را به کنار ساحل برده اید و یا سطحی که می خواهد روی آن راه برود، خطرناک نیست، در خارج از خانه هم این فرصت را به او بدهید. کفش باید نرم باشد کودکان بهتر است در اوایل کار کفش های نرمی بپوشند تا عضلات پایشان خوب حرکت کند.نکتۀ مهم این است که کفش باید به اندازۀ کافی بزرگ باشد که پنجه های کودک خم نشوند، ولی نه آنقدر بزرگ که از پایش لیز بخورد. جوراب بچه ها باید بزرگ باشد. سایز کفش کفش بچه ها خیلی زود به پایشان تنگ می شود و گاهی در ظرف دو ماه این اتفاق می افتد. یک مادر باید خود را عادت بدهد که هر چند هفته یک بار کفش را امتحان کند تا مطمئن شود که هنوز اندازۀ پای بچه هست. به پنجه ها دقت کنید در پنجه های کفش بچه باید فضای کافی وجود داشته باشد، چون هر بار که کودک قدم برمی دارد، پنجه هایش را جلوی پا جمع می کند.  فضای جلوی انگشتان پای کودک باید آنقدر باشد که وقتی کودک ایستاده است، حداقل به اندازۀ نصف ناخن انگشت دست مادر، پشت کفشش جا داشته باشد. اگر کودک نشسته باشد، نمی توانید درست قضاوت کنید، چون تا کودک نایستد و پایش فضای کفش را کاملاً پر نکند، نمی توان اندازۀ کفش را درست فهمید. بدیهی است که کفش باید به اندازۀ کافی پهن هم باشد. اگر پزشک برای تصحیح عوارضی چون ضعف مچ پا، پنجه های چنبری، زانوهای خمیده به طرف داخل و امثال آنها، وسایل خاصی را تجویز کرده است، احتمالاً کفش های طبی محکم را هم توصیه می کند. کفش طبی اگر نرم باشد، در اصلاح پا اثر چندانی ندارد. ساق این کفش ها معمولاً باید بلند باشد. ولی اگر پا و ساق پای کودک شما به اندازۀ کافی قوی هستند، می توانید از کفش هایی که نرمی آنها متوسط است و حتی از کفش های ارزانی که به اندازۀ کافی بزرگ و مناسب هستند، استفاده کنید. توصیه پزشکان: کفش کتانی بسیاری از پزشکان کفش های کتانی را تا وقتی که پاها عرق نکنند، توصیه می کنند. پاها در چند سال اول زندگی گوشتالو هستند و برای همین نباید آنها را به جای کفش های ساقه کوتاه و معمولی به پای بچه کرد.