counter create hit

مطالب مرتبط:

وضعیت بازار مسکن و نوسانات این روز های دلار

معاملات مسکن سال گذشته بعد از 5 سال رکود جان تازه ای گرفت و رونق تدریجی بازار مسکن بدون جهش قیمتی آغاز شد. این بازار متأثر از رشد روزافزون نرخ دلار در پایان سال با رشد بیش از 26 درصدی قیمت نسبت به سال 95 به استقبال سال جدید رفت. موضوعی که ماه آغازین سال 97 بازار ...

عشق شرقی با «در انتظار گودو» تلفیق شد

نمایش «عشق شرقی گودو» اثری است که از ۲۶ فروردین در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می رود و به گفته کارگردان آن، تلفیقی از سلوک عشق در شرق و تم نمایشنامه «در انتظار گودو» است. ...

فیلم های آخر هفته تلویزیون +اینفوگرافی

اسامی و زمان پخش فیلم های سینمایی شبکه های مختلف سیما، در روز های ­پنجشنبه ۲۳ و جمعه ۲۴ فروردین را در این اینفوگرافی مشاهده کنید.

ابلاغ آیین نامه برنامه های پژوهشکده قرآن و عترت دانشگاه آزاد

رئیس پژوهشکده قرآن وعترت دانشگاه آزاد اسلامی از ابلاغ آیین نامه این پژوهشکده برای برنامه های ماه مبارک رمضان به واحدهای دانشگاهی سراسر کشور خبرداد.

شعر کودکانه در مورد خدا، مجموعه ای زیبا

یکی از بهترین روش ها برای سرگرم کردن کودکان در مهدکودک و منزل آموزش انواع شعرهای کودکان به آن ها است.

پژوی خاموش، آتش گرفت

مدیر عامل سازمان آتش نشانی اعلام کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو مدل آر دی در خیابان 17 شهریور، متوقف بود، دچار آتش سوزی شد.

اردوغان: به همکاری مان با ایران پایبند هستیم

رئیس جمهوری ترکیه امروز (پنجشنبه) تاکید کرد: به ائتلافمان با واشنگتن، شراکتمان با روسیه و همکاری مان با ایران پایبند خواهیم بود.

آلمان: اگر خواستید سوریه را بزنید، اطلاع دهید!

وزیر خارجه آلمان امروز (پنجشنبه) گفت، آلمان انتظار دارد پیش از هرگونه حمله متحدان غربی علیه نیروهای بشار اسد در سوریه مطلع شود چرا که متحدان باید روی این مساله متحد باشند. ...

شبکه ملی آموزش و پرورش راه اندازی می شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: شبکه ملی آموزش و پرورش در بررسی آسیب های اجتماعی راه اندازی و در اردیبهشت ماه سال جاری رونمایی می شود.

جزییات نحوه ثبت نام و خرید طرح ترافیک

سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه ای چگونگی ثبت نام متقاضیان ورود به طرح ترافیک را اعلام کرد.

امیر پوردستان: دشمن جرئت تجاوز به ایران را ندارد

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شیروان گفت: دشمنان بدانند نیروهای مسلح ایران هرگز غافلگیر نمی شوند و دشمنان جرئت تجاوز به ایران را ندارند. ...

یک عضو جبهه آبجو "مشترک" چگونه مدیر گروه مطالعات منطقه ای دانشگاه تهران است.

عضو جبهه منحله «مشارکت» چگونه مدیر گروه مطالعات منطقه ای دانشگاه تهران شد؟

گروه اخبار آنا دانشگاه: انتخابات مدیر گروه مطالعات منطقه ای دانشگاه تهران به تازگی شده است از مجموع یک; Ahmad ایران ۸ رای خدایان راه ۵ رای دادن کسب و کار. اما در پایان الهه از خانه رئیس دانشگاه. نیلی احمدآباد در این موقعیت چشم! در حالی که رویه آزمون مدیر گروه در دانشگاه تهران بر اساس رای گیری. اما مقامات دانشگاه به انتخاب مدیر گروه مطالعات در زمینه رای گیری کاهش می یابد. نتایج رای برای رئیس جمهور از دانشکده به رئیس دانشگاه عنوان شده است گفت: اما بدون توجه به نتایج اعلام شده توسط الهه راه با ۵ امتیاز به این سمت انتخاب شد. این درحالی است که اساتید گروه مطالعات منطقه‌ای مانند دکتر محمدصادق کوشکی از این رویه ناراضی هستند. دکتر محمدصادق کوشکی، عضو هیات علمی دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا در این باره اظهار کرد: مشکل از اینجا شروع شد که انتخابات برگزار، اما براساس رویه غلطی، فرد دیگری از سوی رئیس دانشگاه تهران انتخاب شد. من درباره اشخاص حرف نمی‌زنم و همه ما استاد دانشگاه هستیم؛ اعتراض ما نسبت به رویه غلطی که رئیس دانشگاه به آن تن داد، است. وی ادامه داد: رئیس دانشگاه تهران بعد از دو ماه معطلی حکم را به نفع بازنده صادر کرد و او را به عنوان مدیر گروه مطالعات منطقه‌ای برگزید. آقای نیلی احمدآبادی ادعا دارند که براساس اختیارات خودشان کسی که کمترین رای را داشت انتخاب کرده است. بی‌توجهی رئیس دانشگاه تهران به آرای اعضای هیات علمی کوشکی تصریح کرد: ای کاش رئیس دانشگاه تهران مستقیما فرد یا افراد را انتخاب می‌کردند نه اینکه هیچ توجهی به انتخابات نداشته باشند. آیا انتخابات دکور است؟ آیا منصوب کردن مدیری آن هم خلاف نتیجه انتخابات توهین به شان و شعور اعضای هیات علمی نیست؟ آیا هیات علمی قدرت تشخیص ندارند که فردی را به عنوان مدیر گروه انتخاب کنند؟ آقای نیلی احمدآبادی به اکثریت آرای یکی از کاندیداها توجهی نکرده است. وی افزود: فردی که دیدگاهایش به رئیس دانشگاه تهران نزدیک است به عنوان مدیر گروه انتخاب می‌شود و حکم را هم صادر می‌کند. اگر رئیس دانشگاه اختیار قانونی برای انتخاب مدیر گروه دارد پس چرا انتخابات برگزار می‌کند؟ آیا اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه بازیچه هستند؟ متاسفانه رئیس دانشگاه تهران به همه اعضای هیات علمی و اساتید اهانت کرد زیرا نظر ما فرد دیگری بود، اما وی شخصی دیگری را انتخاب کرد. دموکراسی نمایشی در دانشگاه تهران به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در رای گیری انتخاب مدیر گروه مطالعات منطقه‌ای، الهه کولایی استاد اصلاح‌طلب 5 رای و احمد دوست محمدی 8 رای (از مجموع 13 رای) را کسب کرده بود اما نهایتا بعد از گذشت 3 ماه، رئیس دانشگاه تهران حکم را بار دیگر به نام الهه کولایی زد تا شکل جدیدی از روند دموکراسی در مهمترین دانشگاه کشور به نمایش گذاشته شود. این روش انتخاب رئیس گروه، یعنی رای‌گیری توسط اعضا در دوران دوم خرداد و با هدف احترام به دموکراسی و رای اساتید شکل گرفت ولی گویا محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران دیگر تمایلی به تداوم این روش ندارد. گروه‌های آموزشی در دانشگاه تهران هر دو سال یکبار برای انتخاب مدیر گروه، انتخابات برگزار می‌کنند و جالب آنجاست که همزمان با رای‌گیری اساتید گروه مطالعات منطقه‌ای، این رای گیری در گروه علوم سیاسی نیز برگزار شد که یکی از اساتید با گرایش اصلاح‌طلبی رای بیشتری آورد و حکم وی نیز بلافاصله صادر شد.