counter create hit

مطالب مرتبط:

جهانگیری: بخشی از اتفاقات اخیر بازار ارز، سیاسی است

معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ریشه مسائل ارزی کشور صرفا اقتصادی نیست، گفت: بخشی از اتفاقات اخیر بازار ارز، سیاسی است نه به این معنا که کسی بیاید و در بازار ارز دخالت کند، بلکه به این معنا که مردم را نسبت به آینده کشور نگران کنند و مردم احساس کنند که اگر د ...

تاثیرگذاری منشا در گل پارس جم!

مهاجم نیجریه ای پرسپولیس به تداوم عدم گلزنی خود در ترکیب پرسپولیس ادامه می دهد.

۴ کاندیدای کسب عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد+عکس

یوفا کاندیداهای کسب عنوان بهترین بازیکن هفته در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپارا اعلام کرد.

سید بندی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ مشخص شد/ایران در سید یک

کنفدراسیون فوتبال آسیا سیدبندی مسابقات جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات را اعلام کرد.

توافق نهایی اینیستا با تیانجین

رادیو کاتالونیا خبر داد که کاپیتان بارسلونا با باشگاه تیانجین چین به توافق رسید.

ارسال نامه ای به قوه قضاییه در خصوص اظهارات دادستان درباره استعفای نجفی

رئیس شورای عالی استان ها از نوشته شدن نامه ای خطاب به رئیس قوه قضاییه در خصوص اظهارنظر دادستان کل کشور درباره استعفای شهردار تهران خبر داد.

هواپیمای استقلالی ها سر از عربستان درآورد!

هواپیمانی حامل تیم استقلال برای سفر به کویت به دلیل شرایط جوی نامناسب نتوانست در این کشور روی زمین بنشیند

هافبک پرسپولیس، رباط صلیبی پاره کرد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس چند ماهی دور از میادین خواهد بود.

پورموسوی: شایسته برد بودیم، اما باد و باران به ضرر ما بود

پورموسوی: شایسته برد بودیم، اما باد و باران به ضرر ما بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد شرایط جوی در اهواز را عامل تساوی تیمش مقابل ذوب آهن عنوان کرد.

استقلالی ها بالاخره به کویت رسیدند

تیم فوتبال استقلال بعد از پنج ساعت به کویت رسید.

درخواست ۴۸ تیمی شدن جام جهانی ۲۰۲۲

کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی خواهان افزایش تعداد تیم های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به ۴۸ تیم شده است.

حدادی قهرمان مسابقات ussd آمریکا شد

قهرمان پرتاب دیسک آسیا در مسابقات ussd آمریکا با رکوردی فوق العاده در نخستین رقابتش در سال جاری به عنوان قهرمانی دست یافت.

زمانی که دست دانش آموزان برانکو می تواند

وقتی دست شاگردان برانکو رو می شود

سازمان مقدار: شکست روز پایتخت در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال باعث شد این سوال در ذهن بسیاری از هواداران زیادی از پرسپولیس نقش بلوک و یا اینکه آیا این تیم در گذشته دو پیشنهاد بی نظیر در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا. متوقف تاکتیکی آمده بود? در پرسپولیس یکی از بهترین تیم های ایران تا کنون در لیگ برتر نماینده شایسته بود شکی نیست اما باید اعتراف کنم که بهترین مربیان جهان پس از سه سال بازی با یک سبک خاص برای یک حرکت تاکتیکی است.Barsoni تاریخی مبارزات انتخاباتی. وردها به یاد داشته باشید.... تیم فوتبال خود را (thoi Taha) اختراع شد اما پس از سه فصل به دلیل تکراری که این بازی به شدت با مشکل فنی مواجه می شوند بهترین مربی در آن روز جهان فوتبال ترجیح داده برای نجات تیم او می داند نه از مجموعه آبی anaria می تواند جدا شود.در حال حاضر با این شرایط هر دو مربیان در وزارت امور خارجه ایران فعالیت در زمینه خواص بالای لیگ قهرمانان است ؟ آیا شما یک سیستم 2-4-4 الماس برانکو معلمان قابل پیش بینی است ؟ بعد از پایتخت از ابتدای فصل هفت بازی در لیگ طوری است که انجام شده است در این شکست و دو تساوی کسب و کار. همچنین در بازی برابر تیم Balanchine جدول رده‌بندی نیستند!در لیگ قهرمانان اما پرسپولیس در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مقابل الاهلی عربستان با نتیجه پنج بر سه به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد اما این بار کار شاگردان پروفسور با دوندگی و به دست آوردن پنالتی به جایی نمی‌رسید. این بار رامون دیاز بزرگ روی نیمکت تیم حریف بود.پرسپولیس مقابل الهلال از کار افتاده بود و هیچ برنامه‌ای برای رسیدن به دروازه حریف نداشت.تیمی مضطرب و پراشتباه که حتی پس از ده نفره شدن تیم حریف هم نتوانست یک موقعیت گل ایجاد کند و با شکست سنگین چهار بر صفر درس‌های بزرگی گرفت.درس اول: با سیستم قابل پیش بینی و ترکیب تکراری نمی‌توان مقابل مربیان بزرگ و فوتبالیست‌های بین المللی پیروز شد.درس دوم: یک مربی باید هر از گاهی (حداقل فصلی یک بار) تنوع تاکتیکی در نوع بازی تیمش ایجاد کند تا شاید مربی تیم حریف را دچار اشتباه کند.درس سوم: یک تیم برای پیروزی گاهی نیاز دارد از کناره‌ها روی دروازه تیم مقابل حمله کند که برای این کار نیاز به بازیکنی است که ابتدایی ترین اصول بازی کردن در لب خط که ارسال کردن است را بلد باشد.درس چهارم: با بازیکنان متوسطی که تا چندی پیش رویای بازی کردن در لیگ برتر را داشتند نمی‌شود قهرمان آسیا شد.با علم به اینکه پرسپولیس عملا شانسی برای رسیدن به مرحله پایانی لیگ قهرمانان آسیا ندارد ، باید تمام توان خود را برای قهرمانی در لیگ و جام حذفی به کار ببندد اما آیا این تیم مغرور می‌تواند هوادارانی که با شکست سنگین مقابل الهلال مایوس شده‌اند را دوباره به استادیوم‌ها بکشاند؟آیا مربیان لیگ برتری از سبک بازی شاگردان رامون دیاز روش بردن پرسپولیس را یاد نگرفته‌اند؟ آیا باز هم برانکو با همان شیوه تکراری تیمش را ارنج می‌کند؟ و چندین و چند سوال دیگر که برای یافتن جوابش نیاز به این در و آن در زدن نیست.به وضوح مشخص است که پرسپولیس نسبت به دو فصل گذشته با مشکل تاکتیکی مواجه شده و این مشکل هم با تغییر نگرش سرمربی حل شدنی است.